Jak bardzo wielu ludzi także i ja jestem posiadaczem samochodu. Bardzo długo na niego oszczędzałem więc dbam o niego jak o członka rodziny. Często odwiedzam mojego znajomego mechanika aby sprawdził czy wszystko jest w porządku. Do tego często myje auto za pomocą myjni bezdotykowych oraz odkurzam do przynajmniej raz w tygodniu. Dodatkowo samochód jest garażowany.

Poszukiwania pomocy z usuwaniem wgnieceń

usuwanie wgnieceń forumMimo wszystko nie jesteśmy zabezpieczyć naszego samochodu przed tak zwanymi przypadkami losowymi. Boleśnie się o tym przekonałem. Będąc na wakacjach na południu Europy podczas jazdy złapało nas potężne gradobicie. Z duszą na ramieniu modliłem się, aby grad nie wybił mi szyb lub nie podziurawił dachu. Całe szczęście, aż tak poważnych uszkodzeń nie było, jednak można było dostrzec liczne drobne wgniecenia zrobione przez grad. Po powrocie z wakacji zacząłem szukać pomocy, co mogę z tym zrobić. Usiadłem do mojego komputera i w wyszukiwarce wpisałem frazę – usuwanie wgnieceń forum. Wyskoczyło mi wiele forów gdzie były poruszane tego typu tematy. Postanowiłem zarejestrować się na tym gdzie według danych było najwięcej aktywnych użytkowników. Opisałem mój problem oraz zamieściłem zdjęcia karoserii, zwłaszcza dachu z widocznymi wgnieceniami. Na pierwsze odpowiedzi do mojego posta nie musiałem długo czekać. Odezwało się sporo osób, które podpowiadały mi jak mogę naprawić te drobne wgniecenia domowymi sposobami.

Za ich namową postanowiłem spróbować, nawet jeśli mi się nie uda, to ryzyko uszkodzenia karoserii było minimalne. Była to jakaś forma wyzwania. Starannie się do tego przygotowałem, postępowałem zgodnie z tym co mi użytkownicy forum polecali. Efekty były zadziwiające, to naprawdę zadziałało. Po wgnieceniach nie było widać ani śladu.

Opublikowane przez: rabartosz