W tym roku moja córka idzie do pierwszej komunii. Na początku myślałam, że zorganizuję imprezę po komunijną w domu. Jednakże po przeanalizowaniu liczby gości i kosztów doszłam do wniosku, że lepiej będzie wynająć jakiś lokal w restauracji na ten dzień. Tak będzie taniej i nie trzeba będzie zajmować się tyloma sprawami w tym dniu. Musiałam tylko znaleźć dobry lokal.

Znalazłam polecaną restaurację na komunię córkę

restauracja na komunię ŁódzkieMiałam mało czasu, żeby znaleźć odpowiednią restaurację, ponieważ komunia była tuż – tuż. Poszukiwania restauracji postanowiłam zacząć od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: restauracja na komunię Łódzkie, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć restaurację jakiej potrzebowałam. Akurat w okolicy mojego miejsca zamieszkania w Łódzki otworzył się nowy lokal i mieli wolne terminy na ten dzień. Od razu pojechałam na miejsce zobaczyć jak restauracja prezentuje się w rzeczywistości. Okazało się, że jest bardzo przestronna i pięknie udekorowana. Dużą zaletą tego miejsca było to, że mogłam wybrać dania z menu, które byłyby podane na uroczystości. Sala, którą wynajmę będzie do prywatnej dyspozycji naszych gości, aż do wieczora. Podczas imprezy na sali nie będzie innych gości, dzięki czemu restauracja będzie kameralna i cicha. Cena od talerzyka była przystępna i niska, dlatego nie zastanawiałam się długo i o razu wynajęłam restaurację na uroczystość.

Jak się już wkrótce okazało to był bardzo dobry wybór. Jedzenie było naprawdę pyszne. Wystrój restauracji odpowiadał uroczystości komunii świętej. Poza tym do naszej dyspozycji była cała restauracja włącznie z tarasem i salą zabaw dla dzieci. Byłam bardzo zadowolona z takiej organizacji imprezy, w tak dobrej cenie. Obsługa kelnerska również była miła i sprawna.

Opublikowane przez: Radzisław Bączek