Reklama może przybierać różne formy, ważne jednak by była skuteczna. Jedną z form reklamy jest reklama graficzna na samochodzie. Jest to reklama w formie mobilnej, która przyciąga wzrok uczestników ruchu  drogowego. O cenie takiej reklamy poniżej.

Cena za oklejanie samochodów

oklejanie samochodów cenaReklama w formie okleiny na samochód to dobry pomysł na wypromowanie biznesu. Żeby jednak przyciągnąć wzrok, musi być ciekawa wizualnie. Dlatego też warto zlecić projekt doświadczonemu grafikowi, o ciekawym portfolio. Cena takiego projektu nie jest wysoka, ale oczywiście trzeba też pamiętać o tym, że trzeba także zapłacić drukarni za wykonanie takiego nadruku. Cena zależy od kilku czynników. Pierwszym aspektem jest marka samochodu. Jeżeli chcemy wykonać okleinę, która pokryje większość samochodu, na przykład dostawczego, trzeba wziąć pod uwagę, że będzie to opcja droższa niż oklejenie samochodu osobowego. Wycenie podlega ilość miejsca, jaką zająć ma nadruk na karoserii. Skuteczna reklama na samochodzie wcale nie musi zapełniać całej karoserii auta. Reklamę można ulokować tylko na drzwiach bocznych lub na klapie bagażnika. Rozmiar nadruku ma wpływ na koszt takiej usługi jak oklejanie samochodów cena jest zależna także od stopnia skomplikowania projektu nadruku. To od projektu zależy jaką folię użyje się do wykonania okleiny, Cena za okleinę waha się, a dopasowuje się ją indywidualnie w zależności od projektu. Te najlepsze rodzaje folie dają najlepsze rezultaty, a nadruk na nich daje kolory najbardziej zbliżone do tych, które zawarte były w projekcie.

Oklejanie samochodów to forma skutecznej reklamy. Cena za taką usługę zależy od stopnia skomplikowania projektu, od rozmiaru nadruku i od rodzaju użytej foli. Jest to jednak skuteczna reklama, którą posiłkuje się wiele firm.

Opublikowane przez: Piotr Zakrzewsky