Samochody dzisiaj to nasz główny środek lokomocji, w Polsce jest zarejestrowane ponad 22 miliony samochody osobowe. Używamy samochody w celach prywatnych jak i służbowych. LPG czyli paliwo jest odpowiedzią na drożejącą benzynę dlatego wielu kierowców zdecydowało się na zamontowanie takiej instalacji.

Jak instalacje LPG wpłynęły na samochody

instalacje lpg rzeszówPrzede wszystkim instalacje lpg rzeszów, które możemy  tutaj zainstalować pozwalają nam sporo zaoszczędzić na kosztach w podróży. Jazda na gazie jest około dwa razy tańsza niż na benzynie. Koszt założenia takiej instalacji oscyluje w granicach 2- 3 tysięcy zaś ten wydatek zwraca się już po maksymalnie roku. Oczywiście nie prawdą jest to, że silnik znacznie szybciej się zużywa po instalacji gazu, jest to bajka wymyślona przez przeciwników LPG. Bardzo duża oszczędność a w dodatku moc silnika, która jest taka sama jak przed zamontowaniem instalacji dają nam kolejne solidne plusy. Instalacje LPG w Rzeszowie są solidne i nie drogie dlatego wiele osób decyduje się na założenie gazu szybciej niż planują. Przy montowaniu instalacji gazowej obecnie umieszcza się zbiornik paliwowy w kole zapasowym, dzięki czemu nawet ich nie widać. Zbiorniki na gaz mają zazwyczaj około 40 litrów pojemności, spalanie podczas jazdy na gazie jest takie samo jak na benzynie, koszt tankowania gazu to około 70 zł, więc można sobie wyobrazić jak wiele oszczędzamy. Ceny paliw cały czas rosną, benzyna kosztuje ponad 5 złotych za litr przy jednoczesnej cenie gazu wynoszącej około 2 zł za litr. Reasumując głównym powodem dla którego polecam LPG jest oszczędność, jazda z gazem jest bardzo tania.

Instalacje lpg rzeszów są nie drogie, solidne oraz posiadają fachową obsługę. Komfortowo obsłużony klient, zawsze będzie zadowolony więc polecam skorzystanie i założenie instalacji LPG. Odkąd zdecydujemy się na ten krok odtąd poczujemy, że jednak można tanio jeździć. 

Opublikowane przez: Paweł Janicki