Początkowo mój szef zastanawiał się czy w ogóle warto bawić się w takie rzeczy jak pendrive. Stwierdziłem, że z racji tego, że nigdy wcześniej nie posiadaliśmy żadnych takich ciekawych gadżetów to warto będzie chociaż spróbować, bo może okazać się, że jednak inne firmy mają rację.

Inwestycja w pendrive

pendrive z nadrukiemNie spodziewałem się, że agencje reklamowe są w stanie naprawdę tak dużo zaproponować. Bardziej skłaniałbym się ku temu, że faktycznie rolą tych agencji jest wciśnięcie nam wszystkiego co nie do końca może nam pasować. Szef powiedział mi więc, że nie zamierza się przejmować tym osobiście, co jest oczywiście naturalne, bo ma inne zadania do wykonania. Powiedział mi też, że zdecydowanie wolałby żebyśmy zaczęli od pendrive z logo. Przeczytałem w internecie, że w takim razie jedyną opcją dla nas będzie pendrive z nadrukiem, czyli bardzo popularna rzecz w dzisiejszych czasach. Z trudem udało mi się przekonać więc szefa do tego, aby wydał trochę pieniędzy, gdyż myślał, że pendrive będzie tańszy. Jednak po pokazałem mu dokładnie zestawienie trzech agencji oraz jeszcze dwóch producentów, którzy oferowali takie pendrive i wtedy dopiero zauważył, że faktycznie takie ceny są właśnie na rynku. Na pewno z czasem będzie chciał pewnie zainwestować w bardziej pojemne pendrive, które są oczywiście jeszcze ciekawsze, ale moim zdaniem póki co nie ma takiej potrzeby – jak będzie to zamówię.

Zamierzałem oczywiście zabrać tam kilkanaście sztuk, aby pokazać naszym nowym klientom, że mamy takie produkty. Odbiór był niesamowicie ciekawy. Wszyscy mówili, że nadruk był wykonany bardzo dobrze i to pokazało tylko, że po pierwsze ja potrafią zajmować się takimi rzeczami, a po drugie szef dobrze zrobił, że zdecydował się zainwestować właśnie trochę pieniędzy.

Opublikowane przez: Piotr Zakrzewsky