Najlepsze stroje na pole dance

Taniec na rurze zyskuje w naszym kraju coraz większą popularność. Nawet w mniejszych miastach otwierają się zajęcia z tego rodzaju aktywności fizycznej, a chętnych nie brakuje. Jest to jednak sport bardzo wymagający od naszego ciała, zarówno pod kątem siłowym jak i pod kątem elastyczności i wytrzymałości.

Wybór stroju na pole dance

strój - pole danceKobiety, które rozpoczynają swoją przygodę z tańcem na rurze, albo pokochają ten sport albo go znienawidzą. Dzieje się tak dlatego, że już po pierwszej lekcji czujemy całe ciało- mięśnie nas bolą a osoby, które nie ćwiczą regularnie, tym bardziej mają tak zwane zakwasy. Dlatego do tej aktywności fizycznej trzeba wybrać wygodny strój – pole dance jest sportem wbrew pozorom bardzo wymagającym od naszego ciała, dlatego ubranie nie powinno krępować ruchów. Na pierwszej lekcji tak naprawdę uczymy się podstawowych ruchów- jak chwytać rurę, jak ustawiać stopy. Niby pozornie nic, co może nas zmęczyć, jednak ciągłe skupienie i koncentracja na tym, żeby każde ćwiczenie wykonać poprawnie już tutaj robi swoje. Jest to sport dla osób wytrwałych, lubiących ambitnie stawiać sobie coraz to wyższe cele i wyzwania. Kobiety, które pokochają pole dance chcą się uczyć więcej i więcej. Dojście do perfekcji w tym sporcie wymaga bardzo dużo czasu. Przede wszystkim rozciągnięcie naszego ciała już potrzebuje kilku lekcji a kolejne to wytrzymałościowy sprawdzian dla naszych mięśni.

Ubrania, które będą dla nas jakbyśmy nic nie mieli ale jednocześnie ochronią nasze ciało przed tarciem o rurę i spowodują, że będziemy czuć się komfortowo na pewno sprawdzą się idealnie. Na pewno nie wchodzą tutaj w grę żadne dresy czy też luźne bluzy, ponieważ im mniej warstw, i im bardziej przylegają one do naszej skóry, tym lepiej się ćwiczy różne pozycje.