Niezależni doradcy leasingowi mają najlepsze oferty

Nie ma obecnie lepszego sposobu na zakup samochodu do swojej firmy, aniżeli wzięcie korzystnie oprocentowanego leasingu. Przy czym oczywiście samochód staje się własnością leasingobiorcy dopiero po zapłaceniu ostatniej raty. Leasing to same korzyści – zarówno finansowe jak i podatkowe. Jest to najniżej oprocentowane finansowanie zakupu pojazdu.

Dobrze jest odwiedzić niezależnego doradcę leasingowego

dobry niezależny doradca leasingowyOd czego zacząć formalności związane z wzięciem samochodu w leasing? Od znalezienia wymarzonego auta i od znalezienia doradcy leasingowego. Jeśli będzie to specjalista niezależny od jednej firmy leasingowej to na pewno znajdzie dla nas ofertę, której nikt inny nie będzie w stanie przebić. Trzeba to zdecydowanie podkreślić, że dobry niezależny doradca leasingowy ma możliwość porównywania ofert wielu różnych firm leasingowych. I dzięki temu już na starcie możemy zaoszczędzić kilka procent tylko dzięki temu, że otrzymamy najlepszą ofertę leasingu. Zaoszczędzić możemy również sporo czasu – wszak najlepsi doradcy leasingowi prowadzą swoich klientów za rękę przez całą transakcję. Dzięki temu formalności są proste i zrozumiałe nawet dla tych, którzy na kwestiach bankowych nie znają się an trochę. Z doradcą leasingowym wszystko jest tańsze i łatwiejsze. A na leasingu możemy zaoszczędzić jeszcze więcej, bo przecież każdą opłatę czy też ratę możemy wrzucić sobie w koszty i obniżyć w ten sposób podatek dochodowy.

A jak dużo na naszym leasingu zarobi doradca, który pomoże nam z niego skorzystać? Tego nikt nie wie, bo to tajemnica umowy biznesowej pomiędzy bankiem a doradcą. My, jako klienci, nie zapłacimy za tą pomoc nawet złotówki. To banki czy też firmy leasingowe dzielą się swoim zyskiem z doradcą, który pośredniczy przy zawarciu transakcji.