Pastelowe lakiery hybrydowe – szukamy inspiracji

Lakiery hybrydowe są trwałe i ładne. Nic dziwnego, ze to wyjątkowo popularny typ manicure. Oczywiście poddają się one trendom na zdobienia czy kolory. Latem zaś corocznie królują pastele w najróżniejszych konfiguracjach.

Pastelowe inspiracje – lakiery hybrydowe

pastelowe lakiery hybrydowe - inspiracjeKiedy przychodzi lato, modne stają się najczęściej lekkie, nie mocno nasycone kolory, kojarzące się ze słońcem niebem, trawą. Takie są właśnie pastele, Pojawiają się one nie tylko na ubraniach ale także w makijażu czy w manicure. Jednak jak ich używać, aby było i oryginalnie i ładnie? Jeśli chodzi o pastelowe lakiery hybrydowe – inspiracje znajdziemy oczywiście w sieci. Warto śledzić manikiurzystki na przykład w mediach społecznościowych – często wrzucają one swoje prace do social mediów. Jest jednak kilka najpopularniejszych podejść do pastelowego manicure. Pierwszy to paznokcie jednolite – w jednym kolorze, najczęściej różu. Zaś po zupełnie przeciwnej stronie skali mamy każdy paznokieć w innym kolorze. Możemy tu swobodnie łączyć barwy – w końcu ma być letnio i wakacyjnie, a więc można pozwolić sobie na szaleństwa.  Wykorzystajmy róż, zieleń, niebieski, pomarańczowy i fiolet – po jednym na każdy palec. Dla tych, którzy wahają się pomiędzy umiarkowaniem a kolorowym szaleństwem wyjściem mogą być różne ozdoby. Przykładowo dwa paznokcie malujemy na jedne kolor, dwa na inny a jeden – na poł takim i takim kolorem. Możemy także wszystkie paznokcie pomalować na jednolity, pastelowy kolor i innym dodać tylko zdobienia – kopki czy kwiatki.

Pastelowe kolory to zdecydowanie paleta barw na lato. Pięknie prezentują się na paznokciach i są tez bardzo wdzięczną bazą do najróżniejszych ozdób czy zdobień. Panie chętnie noszą je w wersji klasycznej, jak pudrowy róż, ale i decydują się na dodanie zielnych czy pomarańczowych akcentów. Ma być słodko, kolorowo i radośnie.