Zorganizowanie na przyjęciu weselnym urozmaicającego monotonię pokazu, który przy okazji pozwoli czujnemu fotografowi na wykonanie ciekawych zdjęć do albumu.Doświadczeni fotografowie proponują sztuczne ognie, zimne ognie, dekoracje ze świec, lampiony szczęścia oraz taniec ze świecami.

Pokazy pirotechniczne i świece

pokazy sztucznych ogniNajbardziej spektakularną atrakcją weselną podczas której powstają najpiękniejsze zdjęcia są pokazy sztucznych ogni obserwowane z tarasu sali weselnej. Wówczas pan młody otacza ramieniem swoją świeżo upieczoną małżonkę, a fotograf ma chwilę na złapanie w kadrze tego pięknego momentu. Wiele panien młodych jest urzeczona natomiast zdjęciami z zimnymi ogniami. Skrzące się druciki trzymane przez szpaler znajomych wymagają alejki w okolicy sali weselnej. Niemniej wysiłek włożony w skompletowanie gości przed salą opłaci się. Wyjątkowo długie zimne ognie pozwolą także na wykonanie kilku romantycznych ujęć. Jeśli nowożeńcy mają do dyspozycji ogródek z oczkiem wodnym i mostkiem, koniecznie powinni to wykorzystać do rozstawienia lampionów ze świecami i stworzyć romantyczny zakątek, w którym odbędzie się krótka sesja zdjęciowa po zmroku. Efekty na pewno przypadną im do gustu. Podobnie będzie jeśli wykorzystają długie, stołowe świece z okapnikami do romantycznego tańca. Wówczas każda para otrzymuje swoje „światełko miłości” i musi utrzymać go do końca wolnego kawałka. W tym czasie fotograf może popisać się swoimi umiejętnościami.

Najwięcej kontrowersji natomiast wzbudza wypuszczanie lampionów szczęścia. Po pierwsze mogą one stanowić zagrożenie dla samolotów jeśli zostaną wypuszczone w okolicy lotniska. O szkodliwości spadających lampionów, które spadają w okolicach parków i ogrodów zoologicznych, gdzie mogą zostać zjedzone przez zwierzęta.

Opublikowane przez: lucynas