Polecane terapie tlenowe

Tlen to substancja nie tylko ułatwiająca nam oddychanie, ale również o szerokich właściwościach leczniczych. Jest jednym ze składników powietrza którym oddychamy, ale odpowiednio stężony i podany ratuje zdrowie a nawet życia. Na przestrzeni lat nauczyliśmy się go wykorzystywać w różnych dziedzinach życia, oczywiście czołowe miejsce tutaj zajmuje medycyna.

Koszt terapii w kapsule normobarycznej

kapsuła normobaryczna cenaNauka ta rozwijała się wraz z człowiekiem. Obserwując cykle zachodzące w przyrodzie, wykorzystując dostępne zioła i naturalne metody terapeutyczne nauczyliśmy się ratować ludzkie zdrowie i życie. Są to lata obserwacji i doświadczeń. Ale nie spoczęliśmy na laurach, nadal szukamy metod mogących przedłużyć i poprawić jakość życia. W ostatnim czasie modne stały się terapie tlenowe. Korzystają z nich rekonwalescenci, osoby przewlekle chore no i oczywiście zdrowe w ramach relaksu i profilaktyki chorób. Z terapii tych możemy korzystać w specjalnych kapsułach, a polegają one na podawaniu mieszaniny gazów takich jak tlen, dwutlenek węgla i wodór w odpowiednich proporcjach i pod odpowiednim ciśnieniem. Jeśli więc interesuje nas kapsuła normobaryczna cena terapii zależy od długości trwania oraz częstotliwości terapii. Oczywiście wszystkie zabiegi najlepiej konsultować ze specjalistą. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakup karnetu. Pojedynczy zabieg najczęściej trwa około godziny a jego koszt waha się w granicy stu czterdziestu złotych.

Terapia tego typu przede wszystkim wzmacnia organizm i podnosi odporność. Dodaje energii i zwiększa witalność. Przyspiesza proces rekonwalescencji oraz gojenia się różnego rodzaju ran i urazów, nawet chirurgicznych i ortopedycznych.Zabiegi te szczególnie chwalą sobie osoby zmagające się ze schorzeniami reumatologicznymi.