Każda mama przed narodzinami dziecka kompletuje wyprawkę składającą się z najważniejszych elementów, służących dziecku i rodzicom. Produkty takie jak łóżeczko czy wózek, będą przydatne dziecku przez przynajmniej kilka pierwszych lat życia.

Od kiedy potrzebny jest wózek spacerowy?

wózki spacerowe 4babyNajbezpieczniejszym pojazdem do przewożenia dzieci jest wózek, jednak musi on być dopasowany do wieku malucha. Od urodzenia aż do momentu, kiedy dziecko nie nauczy się samodzielnie siedzieć, trzeba je wozić w gondoli, czyli głębokim wózku z płaskim dnem. Natomiast dzieci, które kończą już szósty – siódmy miesiąc życia, najczęściej potrafią już siedzieć, więc można je przenieść do spacerówki. W sprzedaży znajdziemy wózki, które można kupić oddzielnie lub w komplecie 2w1 i 3w1. Wózki spacerowe 4baby są często wybierane przez rodziców, ponieważ są lekkie i praktyczne. Bardzo łatwo je złożyć i rozłożyć oraz mają aluminiowy stelaż, dzięki czemu ważą maksymalnie do dziesięciu kilogramów. Każdy model wózka posiada rozkładaną budkę, która świetnie chroni malucha przed słońcem, wiatrem i deszczem. Świetnie się sprawdza dla mam, które wszędzie zabierają ze sobą maluchy, ponieważ pod siedziskiem mają  pojemną torbę na zakupy. Duże pompowane koła świetnie się trzymają drogi, a blokada przednich kół ułatwia jazdę po prostej nawierzchni. Firma 4baby od wielu lat jest znana i ceniona na polskim rynku, dlatego nic dziwnego, że tak wielu rodziców wybiera własnie te modele. Ich cena jest konkurencyjna w porównaniu do innych firm.

Zakup wózka powinien być poprzedzony analizą i porównaniem różnych modeli, ponieważ znajdziemy ich na rynku bardzo dużo. Różni producenci stosują odmienne rozwiązania, które nie zawsze są najlepsze dla każdego rodzica. Ceny wózków tej firmy zaczynają się od kilkuset złotych.

Opublikowane przez: Paweł Janicki