Jestem szefem małej, ale prężnie rozwijającej się firmy. Bacząc na swoje stanowisko, staram się ubierać porządnie i w miarę elegancko. Dlatego też na co dzień praktycznie nie rozstaję się z koszulami. Kiedy nadeszło gorące lato, czułem potrzebę zmiany. Nie chciałem jednak rozstawać się z koszulą. Dlatego wpadłem na pomysł, by znaleźć w sklepie koszule wykonane z lnu.

Kupno lnianej koszuli na lato

przewiewna koszula lnianaJako szef firmy, muszę prezentować się nienagannie. Lubię również być elegancki, dlatego też na co dzień ubieram koszule. Jako że nastało lato, w moich standardowych koszulach zaczęło mi być stosunkowo gorąco. Podwinięte rękawy również niespecjalnie mi pomagały. Długo szukałem optymalnego rozwiązania. Nie chciałem bowiem rozstawać się z klasyczną, męską elegancją. Po jakimś czasie wpadłem jednak na świetny pomysł. Przypomniało mi się, że istnieje coś takiego jak przewiewna koszula lniana. Szybko uznałem, że będzie to idealna propozycja dla mnie. Dlatego też wybrałem się do jednego ze swoich ulubionych sklepów z modą dla mężczyzn, by w nim znaleźć interesującą mnie koszulę. Szybko się okazało, że asortyment sklepu ponownie w pełni odpowiada moim potrzebom. Zakupiłem w nim kilka lnianych koszul, będąc z siebie naprawdę zadowolonym. Obiektywnie mogłem stwierdzić, że prezentuję się w nich naprawdę korzystnie. Nie mogłem się wręcz doczekać momentu, w którym pójdę w jednej z dopiero co zakupionych koszul do biura.

Kiedy byłem w firmie w jednej ze swoich nowych, lnianych koszul, czułem się wyśmienicie. Była ona naprawdę przewiewna i czułem się w niej niezwykle komfortowo. Z chęcią dzieliłem się tą opcją ze swoimi kolegami po fachu, którzy również są wielkimi fanami zakładania koszul. Szczerze mogę stwierdzić, że lniane koszule to hit tego lata.

Opublikowane przez: Katarzyna Mikołowska