Lokale serwujące dania potrzebują specjalnego sprzętu, dzięki któremu będą w stanie zrealizować dużą liczbę zamówień dziennie. Jednym z takich sprzętów jest zmywarka gastronomiczna z wyparzarką. Mało kto jednak wie, że taki sprzęt lokale mogą wynajmować.

Czy wykupić abonament na zmywarkę gastronomiczną?

zmywarka gastronomiczna z wyparzarką wynajemZmywarki gastronomiczne to sprzęt, który pozwoli na mycie dużej ilości naczyń i sztućców. Dodatkowo takie zmywarki czyszczą naczynia lepiej i dokładniej niż podczas ręcznego mycia. Standardowo do mycia naczyń zatrudniony jest specjalny pracownik. Zmywaka gastronomiczna pozwala więc na obniżenie kosztów, generowanych na wynagrodzenie dla specjalnego pracownika. Spełnia także lepiej wymogi sanitarne, podgrzewając i wyparzając naczynia w wysokiej temperaturze. Jest to duże urządzenie, które jest w stanie pomieścić bardzo wiele naczyń i sztućców, a także posiada krótki programy do mycia, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoszczędzić wiele czasu. Koszt zakupu takiej zmywarki jednak jest całkiem spory, dlatego też lepszą opcją jest wynajmowanie takiego urządzenia, jak zmywarka gastronomiczna z wyparzarką wynajem bowiem obciąża naszą kieszeń miesięczną ratą. Firmy oferujące zmywarki na wynajem, są w stanie także wcześniej zainstalować w lokalu odpowiedni model i zoptymalizować jego działanie, tak by nie generowało wysokich opłat, a także dojechać do lokalu i wykonać wszelkie naprawy, na wypadek wszelkich usterek i awarii. Najczęściej takie firmy oferują wynajem na wybrany przez klienta okres.

Zmywarka gastronomiczna na wynajem to dobre rozwiązanie, by obniżyć koszta generowane przez lokale gastronomiczne. Osoba wynajmująca jest zobligowana do płacenia miesięcznej raty, ale w pakiecie dostaje także darmowe serwisowanie oraz instalację.

Opublikowane przez: Piotr Zakrzewsky